Aktuality ZŠ

[30.10.2020] Informace

Od 2. 11. 2020 pokračujeme v distanční výuce dle rozvrhu (sledujte jeho aktuálnost)

Pro žáky od 4. ročníku je zadávána další práce přes prostředí Google Classroom. Žádáme, aby práce byla vkládána pouze do prostoru Classroom (např. i fotografie z pracovního sešitu či listu).

Vzhledem k tomu, že distanční výuka je povinná, žádáme o dodržování termínu odevzdávání prací. Pokud se tak nestane, objeví se v EduPage v kolonce poznámka smajlík

a v případě známkovaných prací bude ohodnoceno známkou 5.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

[27.10.2020] Oznámení

Vážení rodiče, dle nejnovějších informací pro žáky ZŠ bude od pondělí  2. 11. 2020 pokračovat distanční výuka. Rozvrh hodin on-line (meet) je uveřejněn na webových stránkách školy. Nadále budou fungovat zadávání úkolů přes Classroom. Další informace zveřejníme v pátek.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Lada Hrabcová

[22.10.2020] OMEZENÍ PROVOZU MŠ.

V DOBĚ OD 26.  DO 30.10.2020  BUDE  PŘERUŠEN PROVOZ MŠ Z DŮVODŮ:

1. JAKO PREVENTIVNÍ  OPATŘENÍ DANÉ  SITUACE
  2. NÍZKÝ POČET DĚTÍ.

[22.10.2020] Oznámení

Na serveru programu Edupage jsme zaznamenali výpadek, který není na naší straně. Pokud se nedostanete k informacím o domácích úkolech, dle potřeby kontaktujte vyučujícího předmětu e-mailem. Jen připomínáme, že žáci 4. – 9. ročníku mají práci zadanou také na Google Classroomu.

[16.10.2020] Oznámení

Oznamujeme, že ve dnech  od 19. do 23. 10. 2020 je provoz MŠ omezen na 2 třídy – Kocourci a Myšičky. Děkujeme za pochopení.

[14.10.2020] Dodatečné informace ohledně distanční výuky

Průběh distanční výuky:

1. stupeň pracuje podle zadané práce ze dne 13. 10.

2. stupeň pracuje v nastaveném prostředí Google Classroom a přes video hovory.

Aktuální rozvrh všech videohovorů naleznete v pravé nabídce úvodní stránky našeho školního webu.

[13.10.2020] OMEZENÍ PROVOZU ZŠ V OBDOBÍ OD 14. ŘÍJNA DO 1. LISTOPADU 2020

• 1. i 2. stupeň přechází na povinnou distanční výuku, která bude probíhat formou video hovorů přes prostředí Google Meet, zadáváním úkolů jednotlivými vyučujícími přes Google Classroom nebo pomocí pracovních listů či sešitů.

• SW EduPage slouží jako informace o známkách a práci dětí.

• Prosíme o kontrolu odhlášení obědů. V případě znovuotevření provozu si rodiče opět obědy přihlásí.

• Provoz MŠ zůstává prozatím bez omezení.

[13.10.2020] Google Classroom

Vážení rodiče,

z důvodu distanční výuky přesouváme veškeré aktivity na platformu Google Classroom (Google učebna). Prosíme o její využívání.

Na této platformě je možné se vzdělávat, zadávat/plnit/odevzdávat domácí úkoly bez potřeby tisku. Je zde také možné kontrolovat práce pomocí kvízů/testů. Je potřeba, aby si žáci kontrolovali své  školní emailové adresy. Všechna upozornění i příspěvky se v nich zobrazují!

Jak s classroom fungovat, najdete ve videích na této webové stránce. Prosím prohlédněte si krátká videa. https://www.tybrdo.cz/informatika/google-ucebna-z-pohledu-zaka-navody-pro-naproste-laiky

Jak se žáci dostanou do učebny?

1. Otevřete Chrome (stránku www.google.cz).
  1. Přihlásíte se do svého školního účtu.

Přihlašovací jméno:      jmeno.prijmení@zaci.zsamstesany.cz

(jana.novakova@zaci.zsamstesany.cz)

Heslo:   každý žák si vymyslel své

1. Vyberete si učebnu, ve které budete plnit úkol.

[09.10.2020] OMEZENÍ PROVOZU ZŠ

Ředitelka školy stanovila střídání tříd v období od 12. – 23. 10. 2020 následujícím způsobem:

V týdnu od 12. – 17. 10. 2020:

6. + 7. ročník – ve škole dle rozvrhu

8. + 9. ročník – distanční výuka

v týdnu od 19. – 23. 10. 2020:

6. + 7. ročník – distanční výuka

8. + 9. ročník – ve škole dle rozvrhu

Dle nařízení Vlády ČR je distanční výuka pro žáky povinná.

Distanční výuka probíhá formou video hovorů přes prostředí Google Meet dle přiloženého rozvrhu a zadáváním úkolů jednotlivými vyučujícími (cvičení v prostředí Google Classroom, pracovní listy, pracovní sešity, atd.)

Prosím o kontrolu odhlášených obědů v době distanční výuky.

Děkuji

[02.10.2020] Systém poznámek v EduPage

Chceme informovat o systému poznámek v EduPage: za zapomenutý DÚ se objeví u žáka symbol zamračeného smajlíka, za tři takové symboly u jednoho předmětu bude poznámka se symbolem žluté obálky.  Pět těchto poznámek (to už napříč předměty!) znamená oficiální napomenutí TU, eventuálně další kázeňská opatření.