Informace ŠD

O školní družině

Pro školní rok 2015/2016 jsou otevřena dvě oddělení školní družiny. První oddělení je určeno dětem 1. A 2. třídy, navštěvuje ho 26 dětí pod dohledem paní  vychovatelky  Jany Ostřížkové.

Druhé oddělení navštěvují děti 3. – 5. třídy, přihlášených je 20 dětí, na které  dohlíží paní vychovatelka  Mgr. Jana Kolaříková.

V letošním školním roce opět čeká na děti bohatý program. Po celý školní rok se obě oddělení budou věnovat společnému projektu „ Duhový rok“. Každý měsíc v roce má přiřazenu jinou barvu a v této barvě budeme vytvářet výrobky.

Dále nás čekají akce jako Drakiáda, Halloween, Ježkiáda – výroba ježků ze slámy, Vánoční besídka, Masopust, Den Země, Den dětí a další.

Během prázdnin 2015 byla třída školní družiny nově vymalována v krásných pastelových barvách, bylo upraveno a nově obloženo umyvadlo a  byla vyměněna světla, čímž se stala třída školní družiny pro děti útulnější a praktičtější.